SSN Sports Style Nutrition Fitment Kolsuz Oversize Tank Top Atlet

SSN Sports Style Nutrition Fitment Kolsuz Oversize Tank Top Atlet
-20 %
SSN Sports Style Nutrition Fitment Kolsuz Oversize Tank Top Atlet
319,00TL
399,00TL
Vergiler Hariç: 290,00TL
  • Stok Durumu: Stokta var

Mevcut Seçenekler:

 SSN Fitment Kolsuz Oversize Tank Top Atlet 

Ürün İçeriği: %100 Pamuktur, ürünlerimiz kendi fabrikamızda üretilmekte olup, özel dikim birinci sınıf penye kumaş kullanılarak yapılmaktadır. Ürün kumaş metrekare gramajı 180 gr/m² olup, oldukça yüksek kaliteye sahiptir.

Yapılan baskılar doğa dostu su bazlı boyalar ile yapılmaktadır. Baskılar suya karşı dayanıklıdır.

 

Ürünlerimiz Unisex‘tir.

Size Uygun Doğru Bedeni Seçebilmek Adına En Sevdiğiniz tekstil ürününün ölçülerini alıp ürün açıklamamızdaki beden tablomuzla karşılaştırabilirsiniz.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Tüm ürünlerimiz minimum 1.5 yıl ortalama 2 yıldır. Tarafınıza tavsiye edilen tüketim tarihi 1.5 yıldan daha kısa olan ürünler gönderilmemektedir.

İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Ürünlerimizin tamamı ve üretim tesisimiz T.C Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.