SSN Sports
Alışveriş Sepetim
350 TL Üzeri Siparişlerde SSN Eldiven Hediye !

Hakkımızda

'Rekk Sporcu Gıdaları'  tarafından 2016 Yılında 'SSN Sports Style Nutrition' markası olarak yerli, milli sermaye ile sektöre 'Avrupa ve Dünya Standartlarında' yeni bir değer kazandırmak adına üretime başlamıştır.
Firmamız Spor ve Sağlık sektöründe ihtiyaç duyulan özel formülizasyonlar ve yenilikçi içerikleri ile 'SSN Sports Stlye Nutrition' markası adı altında 'standartlara uygun ve standartların üstünde'  ürünlerini tüketicilerine sunmayı hedeflemektedir.
 
Ürünlerimizin tamamında kullanılan hammaddeler ve gıda katkı maddeleri Avrupa ve Dünya standartlarında Türkiye de yerli üretim yapan firmalardan tedarik edilmektedir.
Ülkemizde üretimi bulunmayan hammaddeler ise Avrupa başta olmak üzere, Amerika ve Hindistan gibi muhtelif Dünya ülkelerinden hammaddelerimizi tedarik etmekteyiz.
 
Ürünlerimizin tedarik, analiz, karışım ve dolum vb. diğer tüm prosesleri T.C. Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı ve yerel yönetimlerin kontrolü altında denetimlerden geçmiş ve izinleri alınmış, İSO 9001:2008 (Kalite Yönetimi Sistemi) ve Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP (Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmektedir.