SSN Sports
Alışveriş Sepetim

SSN Sports Style Nutrition Command Quadro Whey 2370 Gr (Çikolatalı) Protein Tozu

SSN Command Quadro Whey Protein 2370 Gr. Çikolatalı
Çok Satan Ücretsiz Kargo -10 %
SSN Sports Style Nutrition Command Quadro Whey 2370 Gr (Çikolatalı) Protein Tozu
Son Kullanma Tarihi
Tüm ürünlerimiz minimum 1.5 yıl ortalama 2 yıldır. Tarafınıza tavsiye edilen tüketim tarihi 1.5 yıldan daha kısa olan ürünler gönderilmemektedir.
1.239,00TL
1.379,00TL
Vergiler Hariç: 1.226,73TL
  • Stok Durumu: Stokta var

Mevcut Seçenekler:SSN Command Quadro Whey Protein 2370 Gr nedir?

SSN Command Quadro yüksek kalite ile GMP ve HACCP ( Avrupa Standartlarına Uygun Tesis ) sertifikasına sahip olan üretim tesisimizde üretilmektedir. Çok özel formülü ile her servisinde 23g protein sunan, aynı zamanda günlük protein ihtiyacınızı ekonomik olarak sağlayan SSN Command Quadro Whey Protein karşınızda !

Command Quadro Whey Protein proteinden gelen tüm amino asitleri içerisinde barındırır. 

  • +B6 Vitamin Takviyesi,
  • 300 MG BCAA,
  • 300 MG L-Arginine,
  • 300MG L-Alanine,
  • 300 MG Taurine,
  • 600 MG L-Glutamine ile zenginleştirilmiştir.

Formülünde yer alan bileşenler sayesinde kas büyümesi, güç ve enerji artışı, aynı zamanda antrenman sonrası toparlanma için mükemmel bir üründür. 

SSN Command Quadro Whey Protein 2370 Gr nasıl kullanılmalıdır?

Başlangıç Seviyesi: Günde 2 porsiyon kullanılmalıdır. Kahvaltıdan sonra ve Antrenmandan hemen sonra 1 ölçek (30 gr) ürünü 250 ml su ile karıştırarak tüketilmesi uygundur.

Orta ve İleri Seviye: Günde 2 porsiyon kullanılmalıdır. Kahvaltıdan sonra ve Antrenmandan hemen sonra 1 ölçek (30 gr) ürünü 250 ml su ile karıştırarak tüketilmesi uygundur.

Ürün Özellikleri
Servis Sayısı 79 Servis
Servis Miktarı 30 Gr.
Servis Başı Fiyat 17,5 TL
Servis Başına Protein Miktarı 22 Gr.
Servis Başına Karbonhidrat Miktarı 1,35 Gr

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Tüm ürünlerimiz minimum 1.5 yıl ortalama 2 yıldır. Tarafınıza tavsiye edilen tüketim tarihi 1.5 yıldan daha kısa olan ürünler gönderilmemektedir.

İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Ürünlerimizin tamamı ve üretim tesisimiz T.C Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.

Etiketler: ssn command , whey protein