SSN SuperFood Rice Cake Pirinç Patlağı 4'lü Paket

SSN SuperFood Rice Cake Pirinç Patlağı 4'lü Paket
-15 %
SSN SuperFood Rice Cake Pirinç Patlağı 4'lü Paket
149,00TL
176,00TL
Vergiler Hariç: 147,52TL
  • Stok Durumu: Stokta var

Mevcut Seçenekler:



SSN Super Food Rice Cake Pirinç Patlağı 

Ara öğünleriniz artık daha eğlenceli !

Çıtır gevrek ve kalın yapıdadır.

Temiz karbonhidrat kaynağıdır.

İlave şeker ve yağ eklenmemiştir.

Trans yağ içermez.

Ara öğünlerde fıstık ezmesi, sürülebilir protein kreması gibi ürünlerimizi pirinç patlağımızın üzerine sürerek tüketebilirsiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Tüm ürünlerimiz minimum 1.5 yıl ortalama 2 yıldır. Tarafınıza tavsiye edilen tüketim tarihi 1.5 yıldan daha kısa olan ürünler gönderilmemektedir.

İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Ürünlerimizin tamamı ve üretim tesisimiz T.C Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.