SSN Sports Style Nutrition Mass Refuel 3000 Gr (Çikolata) Karbonhidrat Kilo Aldırıcı

SSN Sports Style Nutrition Mass Refuel 3000 Gr (Çikolata) Karbonhidrat Kilo Aldırıcı
Çok Satan Ücretsiz Kargo -20 %
SSN Sports Style Nutrition Mass Refuel 3000 Gr (Çikolata) Karbonhidrat Kilo Aldırıcı
Son Kullanma Tarihi
Tüm ürünlerimiz minimum 1.5 yıl ortalama 2 yıldır. Tarafınıza tavsiye edilen tüketim tarihi 1.5 yıldan daha kısa olan ürünler gönderilmemektedir.
669,00TL
839,00TL
Vergiler Hariç: 662,38TL
  • Stok Durumu: Stokta var

Mevcut Seçenekler:


SSN Mass Refuel ® 3000 Gr nedir?

Yağlanmadan kaliteli hacim kazanmanız için formülize edilmiştir bitkisel protein içermeyen ve sadece whey protein içeren kilo-hacim ürünüdür. İngiltere’den patentli  Palatinose™ içeriğine sahiptir. Hacimlenmenizin dışında ürünün toparlayıcı etkisi olabilir ve yoğun antrenman dönemlerinizde zengin içeriği sayesinde enerji verebilir.  Zengin vitamin mineral içeriği sayesinde sporcuların günlük vitamin mineral ihtiyacını karşılamasında yardımcı olabilir.

Palatinose™ nedir?

Palantinose vücudumuzda tamamen hidrolize olur ve emilir. Fakat bu süreç çok daha yavaş gerçekleşir. Bu sebeple düşük glisemik ve insülinemik tepkiye neden olur. Kan şekeri seviyesi temel seviyenin altına düşmez ve böylelikle standart şekeler tüketildiğinde görülen hipoglisemiye neden olmaz. 

Daha uzun süreli doğal enerji : Sukroza göre 4-5 kat daha yavaş sindirilen Palatinose fiziksel ve mental performans için uzun süreli enerji salımı sağlar. 

Kilo kontrolünün desteklenmesi: Palatinose, düşük glisemik ve insülinemik tepkisi sayesinde kan şekeri ve insülinde dalgalanmalara neden olmaz.  Yüksek insülinemik diyetlerin daha fazla yağın depolanmasına ve hatta insülin resitansı ve oboziteye neden olduğu bilinmektedir. Düşük glisemik diyetler ise yağ oksidayonunu destekler.

SSN Mass Refuel® 3000 Gr nasıl kullanılır?

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ: Antrenman günlerinde antrenman önce ve sonra  günde  1 defa 1 1 porsiyon 110 gr (4 ölçek )  toz karışımı  350 ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz. 
Antrenman yapmadığınız günler ise 1 porsiyon kahvaltı sonra tüketilebilir.                                                                                                                                                                                  
ORTA VE İLERİ SEVİYE: Antrenman günlerinde  günde 3 porsiyon antrenman önce, sonra ve kahvaltıdan sonra şeklinde tüketilebilir. Antrenman yapmadığınız günler ise 2 porsiyon kahvaltı sonra ve uyumadan önce tüketilebilir.                                                         

SSN Mass Refuel® 3000 Gr’ın öne çıkan özellikleri:
  • 27 servis
  • Servis başı 4 gr glutamin
  • Servis başı 3 gr kreatin
  • Servis başı 2 Gr Multivitamin ve Mineral Karışımı
  • Servis başı 20 gr protein
  • Servis başı 82 gr karbonhidrat karışımı
  • Aspartam
  • Yapay renklendirici içermez

Ürün Özellikleri
Servis Sayısı 27+
Servis Miktarı 110 Gr.
Servis Başı Fiyat 31,1TL
Servis Başına Protein Miktarı 20 gr
Servis Başına Karbonhidrat Miktarı 82 gr

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Tüm ürünlerimiz minimum 1.5 yıl ortalama 2 yıldır. Tarafınıza tavsiye edilen tüketim tarihi 1.5 yıldan daha kısa olan ürünler gönderilmemektedir.

İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Ürünlerimizin tamamı ve üretim tesisimiz T.C Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.