SSN Sports Style Nutrition Command Quadro Whey 22 Gr x 40 Şase Kutu 880 Gr (Çikolata) Protein Tozu

SSN Sports Style Nutrition Command Quadro Whey  22 Gr x 40 Şase Kutu 880 Gr (Çikolata) Protein Tozu
Ücretsiz Kargo -20 %
SSN Sports Style Nutrition Command Quadro Whey 22 Gr x 40 Şase Kutu 880 Gr (Çikolata) Protein Tozu
Son Kullanma Tarihi
Tüm ürünlerimiz minimum 1.5 yıl ortalama 2 yıldır. Tarafınıza tavsiye edilen tüketim tarihi 1.5 yıldan daha kısa olan ürünler gönderilmemektedir.
624,00TL
779,00TL
Vergiler Hariç: 617,82TL
  • Stok Durumu: Stokta var

Mevcut Seçenekler:

SSN Command Quadro Whey 40 Sachets Nedir ?

SSN Command Quadro yüksek kalite ile GMP ve HACCP ( Avrupa Standartlarına Uygun Tesis ) sertifikasına sahip olan üretim tesisimizde üretilmektedir. Çok özel formülü ile her servisinde 15gr protein sunan, aynı zamanda günlük protein ihtiyacınızı ekonomik olarak sağlayan SSN Command Quadro Whey Protein karşınızda !

SSN Command Quadro Whey Protein’in öne çıkan özellikleri ?

  • Tekli Paket Rahatlığı
  • Zengin aminoasit profili
  • Yüksek ham madde kalitesi
  • Yüksek servis sayısı
  • B6 takviyeli
  • Lezzetli aromalar

SSN Command Quadro Whey Protein 880 Gr nasıl kullanılır?

Başlangıç Seviyesi :  Günde 2 porsiyon kullanılmalıdırKahvaltıdan sonra ve Antrenmandan hemen sonra  1 porsiyon  (1 paket şase ) ürünü 250 ml su veya süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz

Orta ve İleri  Seviye : Günde 2 porsiyon kullanılmalıdırKahvaltıdan sonra ve Antrenmandan hemen sonra  1 porsiyon  (1 paket şase ) ürünü 250 ml su veya süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz

Ürün Özellikleri
Servis Sayısı 40
Servis Miktarı 22 gr.
Servis Başı Fiyat 19,48 TL
Servis Başına Protein Miktarı 15 gr
Servis Başına Karbonhidrat Miktarı 3,2 gr

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Tüm ürünlerimiz minimum 1.5 yıl ortalama 2 yıldır. Tarafınıza tavsiye edilen tüketim tarihi 1.5 yıldan daha kısa olan ürünler gönderilmemektedir.

İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Ürünlerimizin tamamı ve üretim tesisimiz T.C Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.