SSN Sports Style Nutrition Arginine Refuel + ZMA 315 Gr (Orman Meyve) Amino Asit

SSN Sports Style Nutrition Arginine Refuel + ZMA 315 Gr (Orman Meyve) Amino Asit
Çok Satan -24 %
SSN Sports Style Nutrition Arginine Refuel + ZMA 315 Gr (Orman Meyve) Amino Asit
Son Kullanma Tarihi
Tüm ürünlerimiz minimum 1.5 yıl ortalama 2 yıldır. Tarafınıza tavsiye edilen tüketim tarihi 1.5 yıldan daha kısa olan ürünler gönderilmemektedir.
279,00TL
369,00TL
Vergiler Hariç: 276,24TL
  • Stok Durumu: Stokta var

Mevcut Seçenekler:


>


     SSN Arginine Refuel + Pump + ZMA 315g Forest Fruit Nedir ?

%100 Saflıkta, farma kalite L-Arjinin içeriği ile özel beslenme ihtiyacını karşılamaya, yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde amino asit dengesini korumaya ve antrenman performansını geliştirmeye yardımcı olabilir. L-Formda Arjinin içeriği ile vücudun Nitrik Oksit (NO) üretimine ve antrenman performansının geliştirilmesine yardımcı olabilir. Çinko, Magnezyum, B6 Vitamini içeriği ile (ZMA) bağışıklık sistemini ve enerjisini destekleyebilir, uyku kalitesinde artış sağlayabilir. Çinko içeriği ile bu mineralin eksikliğine bağlı testosteron üretimindeki düşüklüğü ortadan kaldırılmasına yardımcı olabilir. L-Arjinin ve ZMA'nın gece uyku öncesi bir arada alınması vücudun doğal testosteron ve büyüme hormonu üretimini teşvik edebilir, güç artışı, dayanıklılıkta artış sağlayabilir. İçerdiği özel Palatinose™ karbonhidratı L-Arjinin amino asidini ve ZMA’yı kas kütlesine taşıyabilir, hücrelere geçişine destekleyebilir.

   SSN Arginine Refuel + Pump + ZMA 315g Forest Fruit'ın Öne Çıkan Özellikleri:     

  •  750mg L-Alanine
  • 125 Mg Sodıum Chloride
  • 5000 mg L-Arginine
  • +B6 Vitamin
  • +ZINC
  • +MAGNESIUM

    SSN Arginine Refuel + Pump + ZMA 315g Forest Fruit nasıl kullanılır?

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ: Antrenman günlerinde; Antrenmandan yarım saat önce 1 porsiyon (1 ölçek), Gece yatmadan önce 1 porsiyon (1ölçek) olmak üzere günde toplamda günde 2porsiyon (2 ölçek).

Diğer günlerde ise gece yatmadan önce1 porsiyon (1 ölçek) olmak üzere 250 ml su ile tüketilmesi tavsiye edilir.                                                                                         

ORTA SEVİYE: Antrenman günlerinde; Antrenmandan yarım saat önce 1 porsiyon (1 ölçek), Gece yatmadan önce 1 porsiyon (1 ölçek) olmak üzere günde toplam 2 porsiyon (2ölçek),

Diğer günlerde; Sabah kahvaltıdan 1 saat önce 1 porsiyon (1 ölçek),   Gece yatmadan önce 1 porsiyon (1 ölçek) olmak üzere toplam günde 2 porsiyon (2 ölçek) olmak üzere 250 ml - 300 ml su ile   tüketilmesi tavsiye edilir.           

İLERİ SEVİYE: Antrenman günlerinde; Antrenmandan yarım saat önce 1.5 porsiyon (1.5 ölçek), Gece yatmadan önce 1.5 porsiyon (1.5 ölçek) olmak üzere günde toplam 3 porsiyon (3 ölçek),

Diğer günlerde ise sabah kahvaltıdan 1 saat önce 1,5 porsiyon (1,5 ölçek),  gece yatmadan önce 1.5 porsiyon (1.5 ölçek) olmak üzere toplam günde 3 porsiyon (3 ölçek) olmak üzere 250 ml - 300 ml su ile   tüketilmesi tavsiye edilir. 

Ürün Özellikleri
Servis Sayısı 45
Servis Miktarı 7 Gr
Servis Başı Fiyat 8,2 TL
Servis Başına Protein Miktarı 6,7 Gr

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Tüm ürünlerimiz minimum 1.5 yıl ortalama 2 yıldır. Tarafınıza tavsiye edilen tüketim tarihi 1.5 yıldan daha kısa olan ürünler gönderilmemektedir.

İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Ürünlerimizin tamamı ve üretim tesisimiz T.C Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.